Porozumienia z Okręgami PZW na rok 2024

Zarząd Okręgu PZW w Legnicy informuje, że na dzień 22 lutego 2024 r. zawarł następujące porozumienia międzyokręgowe na 2024 rok:

• porozumienia dwustronne odpłatne (ulgowe) na rok 2024 (tylko dla członków Okręgu PZW Legnica, którzy opłacą tzw. pełną składkę okręgową na ochronę i zagospodarowanie wód z uwzględnieniem ulg w tej składce) z następującymi Okręgami PZW: Biała Podlaska, Bielsko-Biała, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Kielce, Koszalin, Nadnotecki w Pile, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Szczecin, Tarnów, Wałbrzych i Zielona Góra.

Aby skorzystać z porozumienia dwustronnego członkowie Okręgu PZW Legnica muszą posiadać aktualnie wykupioną składkę członkowską i roczną składkę okręgową pełną na ochronę i zagospodarowanie wód w Okręgu PZW Legnica oraz wykupić ulgową roczną składkę okręgową w Okręgu PZW, w którym będą wędkować i pobrać zezwolenie wraz z rejestrem na wody tego Okręgu.

Opłaty i odbiór Zezwoleń następuje poprzez zakładkę E-Zezwolenia w Okręgach, na których wodach zamierzamy wędkować. Jeżeli wybrany Okręg nie korzysta z elektronicznej sprzedaży Zezwoleń, należy skontaktować się telefonicznie z Biurem tego Okręgu. Zezwolenia na wody udostępnione w ramach porozumienia przez Okręg PZW w Gdańsku będą dostępne tylko w kołach PZW tego Okręgu.

W przypadku okresowego połowu ryb istnieje możliwość wykupienia składki okresowej poprzez zakładkę E-Zezwolenia (zgodnie z cennikiem właściwego Okręgu).